Atribuită Cumpărare directă

LAMELE OTEL 560 = 300 KG

Număr anunț
DA27327772
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
EMAD SERV MILENIUM SRL (CUI 19078108)
Cod CPV
44400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630 RON
Valoare atribuită
3.630 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.630 RON

din 3.630 RON estimat