Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine urmatoarele materiale Bureti vase pvc 570 buc pret 1,40 lei buc Bureti sarma inox 250 buc pret 2,60 lei buc Lavete uscate 1000 buc pret 3,80 lei buc Detergent geamuri cu pulverizator 1 litru 100 buc pret 5,70 lei buc Saci galbeni mici 35 litri 11000 buc pret 0,42 lei buc Saci galbeni mari 120 litri 6000 buc pret 0,95 lei buc Saci alimentari transparenti 3500 buc pret 1,74 lei buc
- Număr anunț
- DA27394777
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- GEOMAR DINAMIC SRL (CUI 30306886)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.228 RON
- Valoare atribuită
- 22.228 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.