Atribuită
Cumpărare directă
Tampon steril cu alcool rezistent la tractiune, pentru dezinfectarea tegumentelor inainte de efectuarea injectiilor; 70% alcool izopropilic Fiecare tampon este ambalat individual in ambalaj impermeabil, steril. Dimensiune 6x3 cm Mod de ambalare cutie x 200 buc
- Număr anunț
- DA27353231
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- IMPARI LINE SRL (CUI 16241803)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.