Atribuită Cumpărare directă

FORMIC ACID 98-100 %, R. G., REAG. ACS, REAG. PH. EUR./SODIUM FORMATE, 99+%, A.C.S. REAGENT/Anti-PTH1R Antibody, clone 4D2 is a highly specific mouse monoclonal antibody that targets PTHR1/1-Propanol for analysis EMSURE, 1 L

Număr anunț
DA27448327
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
24320000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.296 RON
Valoare atribuită
2.296 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.296 RON

din 2.296 RON estimat