Atribuită Cumpărare directă

“ Reactivi contract 7855 "– FICPM Specificatii si cantitati conform invitatiei de participare nr.2780/09.02.2021

Număr anunț
DA27402196
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.693 RON
Valoare atribuită
16.693 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.693 RON

din 16.693 RON estimat