Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica alba 2 straturi L=125ml BUC 240 Detergent 400g - 500g BUC 5 Matura + faras (set ergonomic) BUC 2 Galeata cu storcator si mop 250g cu coada de lemn BUC 2 Bureti pentru uz general SET 3 Cif crema 450-500ml BUC 6 Detartrant 750 ml- 1l BUC 8 Detergent vase 1lt - Dual Power BUC 19 Domestos 750ml BUC 23 Detergent vase 1lt - Dual Power BUC 11 Perie wc cu suport BUC 2 Pronto spray pentru mobila 300/400ml BUC 7 Saci menaj 120l ROLA 12 Saci menaj 35l ROLA 50 Saci menaj 60l ROLA 50 Sapun lichid 250ml BUC 2 Sapun lichid ambalat la 1L BUC 82 Sapun wc cu suport BUC 28 Solutie anticalcar 4 in1 SANO 0.700 BUC 4 Solutie curatat geamuri cu pulverizator BUC 18 Solutie curatat rugina-piatra 500ml BUC 9 Solutie curatat vasul WC 750ml BUC 15 Solutie dezinfectant obiecte sanitare BUC 10 Solutie pentru parchet 0.75-1l Pronto/ Sano BUC 10 Solutie pentru pardoseli 1l - Mr Proper/Dual Power BUC 23 Spray mare pt aparatul odorizant BUC 8
- Număr anunț
- DA27320522
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.894 RON
- Valoare atribuită
- 2.894 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.