Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea spre folosinta a unui numar echipamente de printare, prestatorul asigurand consumabilele (exceptand hartia) si service-ul. Plata se va face in functie de numarul de pagini imprimate.Pretul este valabil pentru paginile printate alb/negru.

Număr anunț
DA27471412
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
SERVALL GRUP SRL (CUI 15166525)
Cod CPV
79820000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.320 RON
Valoare atribuită
5.320 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.320 RON

din 5.320 RON estimat