Atribuită
Cumpărare directă
Metoda de aplicare este prin nebulizare, se tarifeaza la metru cub iar cantitatea rezulta din suprafata x inaltimea incaperii/imobilului. Pretul pentru dezinfectie va fi invers proportional cu cantitatea achizitionata si cu frecventa operatiunilor. Dezinfectia este procesul prin care sunt distruse cele mai multe, sau toate microorganismele patogene (în proporţie de 99,99%) cu excepţia sporilor bacterieni, de pe obiectele din mediul inert. Dezinfectantele utilizate de societatea noastra sunt inregistrate in Registrul National al Produselor Biocide (TP2) - Dezinfectante pentru spatii private si zone de sanatate publica si alte produse biocide: -Chemgene HLD4H (Clorură de didecildimetilamoniu (DDAC)) - Aviz Nr. 3921BIO/02/12.24; -Innocid Suprafete SD-ic 42 (Diamina) - Aviz Nr. 3237BIO/02/12.24; -Hipoclorit de sodiu (5,25 %) - Aviz 1194BIO/02/12.19, Prelungire 1194BIO/02/12.21; -Huwa-San TR-50 (Peroxid de hidrogen 6%) - Aviz Nr. 3650BIO/02/07.20; -Virkon Rely+On (Peroximonosulfatul de potasiu 1%) - Aviz Nr. 4277BIO/02/12.24. Substantele aplicate trebuie sa detina inclusiv indicatie de utilizare in unitati sanitare si toate avizele necesare pentru combatrea virusului Sars-Cov-2 . Serviciile se vor efectua in data de 05.02.2021, ora 14,00 . Prestatorul va preda sub forma fizica sau electronica toate documentele de avizare si autorizare atat pentru societate cat si pentru suibstantele aplicate.
- Număr anunț
- DA27327030
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 39 (CUI 24027186)
- Furnizor / câștigător
- RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.