Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE SALA DE CURSURI COPII CONFORM SITUATIEI DE LUCRARI

Număr anunț
DA27407194
Autoritate contractantă
COMUNA SUICI (CUI 5050557)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONSTRUCT DEPOZIT SRL (CUI 30244058)
Cod CPV
45450000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.753 RON
Valoare atribuită
4.753 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.753 RON

din 4.753 RON estimat