Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii aferente lunii februarie. Abonament lunar iTrack ce include: monitorizarea masinilor dotate cu GPS din parcul auto al autoritatii contractante, acces la platforma de monitorizare iTrack, transfer de date GPRS, suport cartografic online, suport si asistenta tehnica.
- Număr anunț
- DA27356119
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- ISYS PROFESSIONAL SRL (CUI 23081500)
- Cod CPV
- 79714100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.