Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA DISPENSER PORTIONATA |STOK CELULOZA 75% 2STR 120ML *60Buc*4,1; ODORIZANT TOALETA SANO BLUE/GREEN 150GR *6Set*9,71; REZERVA ODORIZANT AIR WICK 250ML* *6Buc*10,05; REZERVA SAPUN LICHID DOVE 500ML *2Set*8,48; PROSOP HARTIE SANO 100M 780G| CELULOZA PORTIONAT 2STR. ALB *50Buc*11,85; SACI MENAJERI NEGRI 35L/40L HDPE |50BUC/ROLA 50X70CM *20Set*5,5; SERVETELE DE MASA 33X33CM 1 STR.|100BUC/PACHET ALB *10Buc*2,85; DETERGENT VASE FAIRY 800/900ML *4Buc*7,91; SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN CLOVIN 5L LAMAIE CEAI (37369) *8Buc*32,98; BREF ODORIZANT WC BILE 3X50G AKTIV PINE *20Set*12,9;
- Număr anunț
- DA27328831
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.666 RON
- Valoare atribuită
- 1.666 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.