Atribuită Cumpărare directă

iFixit Pro Tech Toolkit, 77 piese, EU145307-4

Număr anunț
DA27347122
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 15110168)
Cod CPV
44512940-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.042 RON
Valoare atribuită
1.042 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042 RON

din 1.042 RON estimat