Atribuită
Cumpărare directă
Conform ADV 11952575/29.01.2021 desfasurarea activitatilor DDD in conditii corespunzatoare cu respectarea normelor de sanatate, mediu, Securitate in munca si PSI. Activitatile DDD le efectuam doar cu personal calificat, in functia de AGENT DDD sau OPERATOR DDD conform certificatelor de calificare profesionala eliberate de organele competente. Detinem autorizatii de la urmatoarele institutii abilitate: Primaria Municipiului Bucuresti, Directia de Sanatate Publica, Directia Sanitar-Veterinara, Ministerul Administratiei si Internelor Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti- Serviciul Arme, Explozivi si Substante Periculoase, Ministerul Mediului si Padurilor- Agentia Nationala pentru Protectia Mediului. - certificari: ISO 22000- Sistem al Sigurantei Alimentului, ISO 14001- Sistem de Management de Mediu, ISO 9001- Sistem de Management al Callitatii, OHSAS 18001- Sistem de Management al Sanatatii si Securitatii Ocupationale si cel mai important certificat, Certificat European CEN Standard EN 16636- Sistem de Management al Daunatorilor. - detine acreditare CEPA internationala conform ISO 16.636 , ceea ce inseamna ca prestam serviciile DDD la acelasi nivel calitativ ca si celelalte firme europene ce detin aceasta acreditare! ACHIZITIA SE VA FINALIZA CU CONTRACT
- Număr anunț
- DA27323617
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.920 RON
- Valoare atribuită
- 4.920 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.