Atribuită Cumpărare directă

Descriere servicii 1. Servicii de preluare si prelucrare a datelor (denumiri străzi şi si maxim 5000 numere de casa) - Preluarea si convertirea datelor geospatiale din formatul furnizat de catre Achizitor - Extragerea datelor cu privire la străzi si numere postale - Datele sunt furnizate de catre Achizitor - Achizitorului furnizeaza urmatoarele date/documente referitoare la strazi: HCL de atribuire a denumirilor tuturor strazilor din UAT(format PDF) si tabel EXCEL cu denumirile corecte ale strazilor si corespunzand denumilor din HCL-uri, cu diacritice in limba romana, maghiara, germana, etc (dupa caz). Denumirile strazilor vor fi comunicate defalcat pentru intravilanul fiecarei localitati componente din UAT in parte. - Achizitorului furnizeaza urmatoarele date/documente referitoare la numerele de casa: PUG al UAT-ului (de preferat editabil in format DWG sau DXF in coordonate Stereo 70), care sa contina toate numerele de casa pe cladirile aferente. In lipsa unui PUG comunicat conform mentiunii de mai sus, Achizitorul comunica , numerele de casa in in format DWG, DXF sau Shapefile in coordonate Stereo 70. 2. Servicii de transfer date in Registrul de Evidenta Nationala de Nomenclatura Stradala – RENNS (maxim 5000 numere de casa). Descriere: Furnizorul va proceda la introducerea in RENNS a numerelor de casa preluate de la Achizitor. Furnizorul va pune la dispozitie o lista continand erorile (daca ele exista) care trebuiesc clarificate de catre achizitor, pentru importul datelor i

Număr anunț
DA27476076
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
Cod CPV
72312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat