Atribuită Cumpărare directă

Activitatea consta in oferirea de servicii de comunicare si consultanta pentru evenimentele/activitatile pe care le deruleaza Clientul. Activitatile derulate sunt: -realizare si implementare campanii de comunicare -realizare si implementare strategie de promovare/comunicare agreata de catre managementul institutiei -realizare si implementare concept proiect/evenimente speciale -realizare concept film de prezentare -realizare si implementare campanii sociale -realizare,implementare si coordonare produse de comunicare -realizare proiecte speciale in parteneriat cu terti

Număr anunț
DA27384018
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
SC CLEAR PR SRL (CUI 29164419)
Cod CPV
79416000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.000 RON
Valoare atribuită
51.000 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.000 RON

din 51.000 RON estimat