Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE SCHIMB AUTO adblue 20l 6*73.11;ulei h46 2*113.45;girofar cu led 1*134.45;bec h4 12v 2*10.92;colier mec.32-35 2*5.04;colier mec. 29-31 2*4.20;ulei m40 3l 3*20.17;lichid fr 1/2 1*10.92;filtru mot.r.2*8.40;manusi hoby 10 1*12.61;lichid fr 1l 2*23.53;lama stergator raba 2*16.81;pompa amorsare 1*56.30;garn.capac culbutori 1*11.76;saiba cu d14 10*0.84;saiba cu d16 1*1.09;aditiv inst.franare 1*31.93;surub m16 80 15*5.04;piulita m16 cu autobl.15*2.94;termostat raba 1*109.24;solutie dezghetat yale 1*8.40;sol.parbriz -30 premium 2*20.17;ulei t9010l 1*65.55;antigel g12 20l 1*168.07;garn.cond.apa racire 12*1.68;gasket rosu 1*10.92;antigel 10l 2*58.82;releu semnalizare 1*50.42;bec sofit 24v 5*1.51;bec stop24*21 10*1.68
- Număr anunț
- DA27450985
- Autoritate contractantă
- DRUPO NEAMT S.A. (CUI 4145349)
- Furnizor / câștigător
- NELCAR IMPEX SRL (CUI 6684226)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.866 RON
- Valoare atribuită
- 1.866 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.