Atribuită Cumpărare directă

Comprese pentru arsuri impregnate cu gel de patlagina pe support din poliuretan Dimensiune : 20 cm x 20 cm Ambalate individual Sterile pREZENTA ACHIZITIE REPREZINTA ACOMANDA FERMA

Număr anunț
DA27451467
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
ESMED GROUP SRL (CUI 31292266)
Cod CPV
33141110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890 RON
Valoare atribuită
1.890 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890 RON

din 1.890 RON estimat