Atribuită
Cumpărare directă
Atentie! Notificarea de initializare a achizitiei directe a fost transmisa catre mai multi operatori economici. Va fi acceptata oferta care respecta cerintele Autoritatii contractante si are pretul cel mai scazut. CNAIR S.A. prin DRDP Constanta doreste sa achizitioneze 70 tone mixtura asfaltica stocabila, ambalata in saci de 40 kg, ce va fi livrata in conditii EXW - franco depozit intermediar la sediul beneficiarului CIC Fetesti, A2 km 142+800, conform cerintelor caietului de sarcini nr. 3647/25.01.2021 si a modelului de contract atasate. Daca sunteti de acord cu cerintele Autoritatii contractante va rugam sa ne transmiteti prin e-mail, la adresa georgiana.achizitii@drdpct.ro urmatoarele documente: - propunerea financiara; - declaratia de conformitate si fisa tehnica a produsului; - caietul de sarcini si modelul de contract insusite (semnate si stampilate pe fiecare pagina).
- Număr anunț
- DA27324896
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEMATIC SRL (CUI 13595512)
- Cod CPV
- 44113700-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.600 RON
- Valoare atribuită
- 54.600 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.