Atribuită
Cumpărare directă
baterie chiuveta - 4 buc x 59.66 lei robinet coltar 1/2-1/2 - 8 buc x 12.61 lei cot cu talpa 1/2 - 8 buc x 5.46 lei teu cupru 15mm - 10 buc x 1.85 lei cot cupru 15mm m-m 90 grade - 15 buc x 1.26 lei cot cupru 15mm m-t 45 grade - 10 buc x 1.26 lei robinet trecere 1/2 - 2 buc x 12.61 lei adaptor 15x1/2 - 6 buc x 1.93 lei racord flexibil 1/2-1/2 50cm - 2 buc x 10.08 lei niplu 1/2 - 4 buc x 2.10 lei aliaj lipituri moi 3mm 250gr - 1 buc x 63.87 lei robinet trecere 3/4 - 1 buc x 15.13 lei silicon sanitar - 1 buc x 14.29 lei pasta decapanta 100gr - 1 buc x 25.21 lei doza gaz - 1 buc x 5.04 lei set prindere boiler - 1 buc x 4.20 lei cot f.e. 25x3/4 - 1 buc x 4.20 lei
- Număr anunț
- DA27401560
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 631 RON
- Valoare atribuită
- 631 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.