Atribuită
Cumpărare directă
saci menaj 35 litri - 20 buc x 4.20 lei saci menaj 60 litri - 5 buc x 5.88 lei rola hartie - 1 buc x 21.01 lei manusi menaj - 4 perechi x 4.20 lei rola prosop - 16 buc x 2.52 lei domestos 5 litri - 3 buc x 40.34 lei galeata de storcator - 5 buc x 12.61 lei rezerva mop - 3 buc x 5.04 lei coada de lemn cu filet - 3 buc x 3.36 lei lavete - 4 buc x 7.56 lei
- Număr anunț
- DA27401614
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431 RON
- Valoare atribuită
- 431 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.