Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE CONVECTOR-SCHIMBARE CORP AUTOMATIC EUROSIT LAMPART 1BUC LA SCOALA GIMNAZIALA SENEREUS

Număr anunț
DA27381790
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOROK JANOS BALAUSERI (CUI 19096295)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI 21521192)
Cod CPV
50531200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224 RON
Valoare atribuită
1.224 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.224 RON

din 1.224 RON estimat