Atribuită Cumpărare directă

Furnizare de pat consultatie medical cadru inox cu suport rola hartie - 8 buc. Transport inclus. Transportul se va efectua la pavilionul expozitional din Constanta, bd. Mamaia, nr. 331A

Număr anunț
DA27345969
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.116 RON
Valoare atribuită
5.116 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.116 RON

din 5.116 RON estimat