Atribuită Cumpărare directă

OFERTA RCA CALCULATA PENTRU AUTOUTILITARA MERCEDES SPRINTER ,SERIE SASIU W1V9076331P293301 DESCRIERE: OFERTA RCA CALCULATA PENTRU AUTOUTILITARA MERCEDES SPRINTER,SERIE SASIU W1V9076331P293301,CILINDREE 2143 CMC,PUTERE 120 KW,2 LOCURI,MASA TOTALA MAXIM AUTORIZATA 3500 KG

Număr anunț
DA27316054
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.383 RON
Valoare atribuită
1.383 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.383 RON

din 1.383 RON estimat