Atribuită Cumpărare directă

Achizitie mobilier - blat masa -4 buc , corp 2 uși- 1 buc, ușa vitrina-1 buc ,corp 2 usi cu suport vase-1 buc, dulap cu 4 uși-2 buc

Număr anunț
DA27337375
Autoritate contractantă
COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
Furnizor / câștigător
MOBILA BOGDAN SRL (CUI 29142992)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.850 RON
Valoare atribuită
3.850 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.850 RON

din 3.850 RON estimat