Atribuită Cumpărare directă

Diverse piese compat cu sterilizat AMSCO EAGLE 3017 si masina de sigilat pungi TS47T

Număr anunț
DA27329974
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.525 RON
Valoare atribuită
6.525 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.525 RON

din 6.525 RON estimat