Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb dedurizator apa compus din: - Recipient rasina - 1 buc - Rasina dedurizator - 25 kg - Vana By-Pass - 1 buc - Supapa unisens dedurizator - 1 buc

Număr anunț
DA27419661
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.075 RON
Valoare atribuită
2.075 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.075 RON

din 2.075 RON estimat