Atribuită Cumpărare directă

- Marimea 3XL = 400 BUC STANDARDE APLICATE - EN 14126:2003+AC2004 – PROTECTIE BIOLOGICA - EN 14605 – TYPE 3-B - EN 14605 – TYPE 4-B - NOTIFIED BODY 2163 - EN ISO 13688:2013 - EU 2016/425 Anexa 9 - Protecție împotriva particulelor solide (etanșare la particule) - Protecție împotriva substanțelor chimice lichide - Protecție împotriva contaminării împotriva particulelor radioactive - Protecția împotriva infecțiilor împotriva sângelui și a virusurilor - Proprietăți electrostatice - Protecție împotriva uleiurilor și lubrifianților Marcaj CE / Declaratie de Conformitate CE 93/42EEC Dispozitiv Medical - Aviz MS/ANMDM Pretul afisat este per bucata 1 cutie contine 50 bucati ambalate individual in punga sigilata

Număr anunț
DA27329275
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
35113410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.596 RON
Valoare atribuită
7.596 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.596 RON

din 7.596 RON estimat