Atribuită Cumpărare directă

BROTHER DCP-L2552DN MULTIFUNCTIONA LASER A4 DUPLEX conf com 301/12.02.2021

Număr anunț
DA27391149
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
COMPUTER PRINT SRL (CUI 22136250)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.357 RON
Valoare atribuită
3.357 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.357 RON

din 3.357 RON estimat