Atribuită Cumpărare directă

Brother 2730/2732 Brother MFC 2732 "HP M377 "HP 1020 Panasonic FA52 Canon MF3010 CF400X CF401X CF402X CF403X

Număr anunț
DA27463694
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI BRAVU (CUI 4794044)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.259 RON
Valoare atribuită
8.259 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.259 RON

din 8.259 RON estimat