Atribuită Cumpărare directă

Golire instalatie si demontat 14 robineti tur si retur calorifere Montaj 14 robineti termostatati cu capete termostatate Demontat si inlocuit calorifer grup sanitar

Număr anunț
DA27319153
Autoritate contractantă
COMUNA RASOVA (CUI 4514675)
Furnizor / câștigător
TEHNOSERVICE INSTAL SRL (CUI 21914604)
Cod CPV
45251200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat