Atribuită
Cumpărare directă
elul 1 + Felul 2: Supă/ Ciorbă (300 ml. + 30 gr. carne) + Felul 2 (70 gr. carne + 180 gr. garnitură) Desert/fruct PAINE In pret va fi inclusa painea si vesela de unica folosinta , astfel incat sa fie asigurata respectarea normelor de igiena si sanitar veterinare. Perioada 15.02-18.06.2021
- Număr anunț
- DA27401121
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ROMANO CATOLIC SF.IOSIF (CUI 16119963)
- Furnizor / câștigător
- STANCU FLAVIUS CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32020812)
- Cod CPV
- 55524000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.380 RON
- Valoare atribuită
- 51.380 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.