Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfecție pentru suprafețele utile deținute de Ministerul Transporturilor și Infrastructurii. Serviciile se vor presta și recepționa conform Specificațiilor tehnice atașate (o filă). Prestarea se face după transmiterea angajamentului legal (comanda fermă). Informații suplimentare: mail valerica.lungu@mt.ro sau telefon 0757022230.
- Număr anunț
- DA27353704
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- STEVIZO SERV SRL (CUI 26462771)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.992 RON
- Valoare atribuită
- 7.992 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.