Atribuită
Cumpărare directă
ATOMIZOR STIHL SR 430 Capacitate cilindrică (cm3)) 63.3 Puterea motorului (kW (HP)) 2.9 (3.9) Greutate * (kg) 12.2 Nivel de presiune acustică Lpeq EN ISO 11201 (dB(A)) 97 Nivel de putere acustică Lweq EN ISO 3744 (dB(A)) 108 Nivel de vibraţii a hv,eq ISO 8662 Mâner (m/s²) 1.9 Capacitate rezervor (l) 1.7
- Număr anunț
- DA27463187
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- MATIX POWER S.R.L. (CUI 18515069)
- Cod CPV
- 42600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.303 RON
- Valoare atribuită
- 1.303 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.