Atribuită Cumpărare directă

tip de mănuşi: de unica folosinta de protecţie, nesterile material: nitril mijloc de pudrare: fără - nepudrate culoare: albastru/negru/alb numărul de bucăţi în ambalaj : 100/200 bucati suprafaţă: texturate la vârful degetelor manşetă: margine rulată uniform formă: universală, care se potriveşte ambelor mâini mărimi: S,M , L,XL-100/200 BUC/CUT CERTIFICAT CE Pretul este/bucata!

Număr anunț
DA27392556
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CALARASI (CUI 7847020)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.540 RON
Valoare atribuită
3.540 RON
Data publicării
14.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.540 RON

din 3.540 RON estimat