Atribuită
Cumpărare directă
Autorizat de Institutul National Cantacuzino Acţiune biocidă: • uz general şi suprafeţe: Bactericid : SR EN 13727 / SR EN 1276 (Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Escherichia coli) diluat 2% timp de contact 5 min Dezinfectant lichid concentrat pentru uz general şi suprafeţe cu acţiune bactericidă Domeniul de utilizare: Domeniul medical, agroalimentar, industrial, casnic și în colectivități Cant: 10l Autorizat de Institutul National Cantacuzino Dezinfectant hidroalcoolic gata de utilizare, cu glicerina pentru mâini, cu acţiune bactericidă - Domeniul de utilizare:Domeniul medical, agroalimentar, industrial, casnic și în colectivități, dezinfecţia igienică a mâinilor şi pielii prin frecare - Tipul I (Igienă umană) de produs biocid, conform anexei V la Regulamentul (UE) nr. 528/2012 al Parlamentului European Bactericid SR EN 13727+A2/ SR EN 1276 (Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Escherichia coli) nediluat 60 sec Cant 10 l
- Număr anunț
- DA27450238
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Desesti (CUI 29495471)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.452 RON
- Valoare atribuită
- 1.452 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.