Atribuită Cumpărare directă

• Sunt fabricate din tifon absorbant din bumbac 100% ce corespunde cu SR EN 14079 din noiembrie 2006, neted, albit si purificat, de culoare alba, inodor, curat, fara pete • Dimensiuni: 10cm x 8cm x 8pliuri, 6 comprese/plic • Prezentare: pliate,fara margini libere, ambalate individual in hartie innobilata cu polietilena pentru garantarea mentinerii sterilitatii, marcare individuala si colectiva conform legislatiei, marcaj CE • Sterilizare EO • Valabilitate in conditiile nedeteriorarii ambalajului de 5 ani de la data fabricatiei • Protejarea in timpul transportului si al depozitarii: ambalare colectiva 50buc/cutie si final 8 cutii/cutie de carton ondulat (400buc/cutie). Caracteristici tifon: Aciditate si alcanilitate absente Cloruri absente Hidrofilie 3 secunde (<10sec) Fluorescenta absenta PREZENTA ACHIZITIE REPREZINTA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27451401
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141118-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat