Atribuită Cumpărare directă

marimi S, = 60 cut marimea M = 60 cut marimea L, = 40 cut

Număr anunț
DA27320010
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.720 RON
Valoare atribuită
6.720 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.720 RON

din 6.720 RON estimat