Atribuită Cumpărare directă

ELASPOR 5/10M: FARM. 46 = 20 BUC.; FARM. 43 = 120 BUC.; FARM. 79 = 10 BUC.; ELASPOR 10CM/10M: FARM. 46 = 20 BUC.; FARM. 43 = 110 BUC.; FARM. 79 = 20 BUC.; ELASPOR 15CM/10M: FARM. 46 = 20 BUC.; FARM. 43 = 110 BUC.; FARM. 79 = 20 BUC.;FE 374/ 18.02.2021

Număr anunț
DA27460272
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141111-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.781 RON
Valoare atribuită
2.781 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.781 RON

din 2.781 RON estimat