Atribuită Cumpărare directă

COMPRESE 5/5: FARM. 46 = 50 BUC.; FARM. 43 = 300 BUC.; FARM. 79 = 50 BUC.; COMPRESE 7,5/7,5: FARM. 46 = 50 BUC.; FARM. 43 = 280 BUC.;FARM. 79 = 20 BUC.;COMPRRESE 5/10: FARM. 43 = 180 BUC.; FARM. 79 = 20 BUC.; COMPRESE 10/10: FARM. 46 = 70 BUC.; FARM. 43 = 300 BUC.; FARM. 79 = 30 BUC.; COMPRESE 15/10: FARM. 46 = 10 BUC.; FARM. 43 = 210 BUC.; FARM. 79 = 30 BUC.; COMPRESE 40*40: FARM. 43 = 70 BUC.; FARM. 79 = 30 BUC.;; FE 374/ 18.02.2021

Număr anunț
DA27461313
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141118-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.295 RON
Valoare atribuită
13.295 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.295 RON

din 13.295 RON estimat