Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER PROSOAPE PLIATE ESENIA COD K40* 44.45=177.79 LEI - 4 buc DETERGENT PARDOSEALA ESENIA COD DL 13-06 *42.30= 42.30 LEI - 1 buc PROSOAPE PLIATE HARTIE VERDE COD 6420661000357* 3.54= 282.90 LEI - 80 buc HARTIE IGIENICA MINI JUMBO 100M COD MJ0035* 4.05= 194.21 LEI - 48 buc GALEATA PLASTIC OVALA CU STORCATOR 13L COD 1140-I * 11.22= 22.44 LEI - 2 buc COS GUNOI PERFORAT 16 LITRI COD PHS42300 * 8.27= 33.06 LEI - 4 buc PROSOAPE HARTIE DERULARE CENTRALA 80M COD PHS42300* 9.06= 54.34 LEI - 6 buc
- Număr anunț
- DA27405150
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFÂNTUL PETRU" COMUNA SAMPETRU DE CAMPIE (CUI 23173965)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 807 RON
- Valoare atribuită
- 807 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.