Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 5 BUC DL 13-06* 35.55 LEI= 177.75 LEI 5 BUC DS 03 01* 20.83 LEI= 104.15 LEI 5 BUC DL 03 01* 33.31 LEI= 166.55 LEI 5 BUC DOM5L* 28.83 LEI= 144.15 LEI 24 BUC MJ0035*3.40 LEI= 81.60 LEI 6 BUC RIR200* 17.40 LEI= 104.40 LEI 10 BUC 1140-1*9.43 LEI= 94.30 LEI 20 BUC MPBXXL *3.66 LEI= 73.20 LEI 10 BUC 9666* 1.80 LEI= 18 LEI 1 BUC 922-B * 9.99 LEI= 9.99 LEI 10 BUC AF201G* 12.10 LEI= 121 LEI 10 BUC PACH-ANIOS-8 * 77.47 LEI= 774.47 LEI 5 BUC KG-2007* 29.06 LEI= 145.30 LEI
- Număr anunț
- DA27429397
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SIRIU (CUI 28806383)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.015 RON
- Valoare atribuită
- 2.015 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.