Atribuită Cumpărare directă

Carucior de curatenie profesional Duo Cromat fabricat din metal ce are o arie de acoperire vasta. Acest carucior profesional de curatenie este alcatuit din 2 galeti a cate 25 litri , un storcator din plastic prin presare si un cos in care se pot depozitata accesoriile de curatenie cum ar fi : lavete, pulverizatoare etc. _x000D_ _x000D_ Detalii tehnice :_x000D_ cadru metalic de inalta calitate _x000D_ 2 galeti de 25 litri , rosie si albastra_x000D_ storcator din plastic profesional_x000D_ 4 roti cu rulmenti ce nu lasa urme si nu produc zgomot_x000D_ Dimensiuni: 71*43*85 cm_x000D_ Pretul este per bucata si nu include TVA.

Număr anunț
DA27432415
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare atribuită
1.380 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380 RON

din 1.380 RON estimat