Atribuită Cumpărare directă

CABLU EKG MONITOR BIONET BM 3 - MINDRAY N15 / N17 BEBEVISION , SA FIE DOTATI CU CLESTI.

Număr anunț
DA27331455
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.794 RON
Valoare atribuită
1.794 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.794 RON

din 1.794 RON estimat