Atribuită Cumpărare directă

achizitia tine loc de comanda Baterie originala METRAX PRIMEDIC HeartSave tip M250 (3 ani valabila) 15V 4.2Ah Pt modelele: 74017XXXXXX / 96790, DESCRIERE: Set padele de unica folosinta pt defibrilator Primedic XD Produs original Metrax PRIMEDIC

Număr anunț
DA27353688
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat