Atribuită
Cumpărare directă
Prezenta tine loc de comada ferma DESCRIERE: Cablu trunchi ekg cu 3 sau 54 fire pentru monitoarele Mindray N15, N17, etc +cablu cu fire ecg/ekg (3 sau 5 fire) Mindray seria PM7000, PM8000, PM9000, MEC1000, MEC2000, T5,T6,T8) Cablu cu: 3 fire Y386 / 5 fire Y388 AVIZ MS & Declaratie conformitate
- Număr anunț
- DA27366469
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.