Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici principale - Dispozitiv certificat medical (certificarea in conformitate cu Directiva privind dispozitivele medicale); - Oprire automata dupa 8 secunde; - Seteaza saturatia de oxigen din sange (SpO2), nivelurile si rata pulsului; - Indicator pentru nivelul bateriei; - Saturatia de oxigen din sange si rezultatele impulsuri pot fi afisate sub forma de grafic cu bare sau forme de unda; - Sursa de alimentare - 2 baterii x AAA inlocuibile, - Durata de folosire - aprox. 5 ani (daca este utilizat pentru 15 probe pe zi); - Gama de masurare - SpO2: 70% - 100% Puls: 25 pana la 250 batai / min;. Pulsoximetrul FS10C este un dispozitiv portabil, comod, non-invaziv, care este utilizat pentru monitorizarea saturatiei de oxigen (SpO2) si a pulsului. Este destinat pacientilor adulti (greutate>= 30kg). Pentru o pozitie mai buna de monitorizare se recomanda atasarea dispozitivului pe degetul aratator, mijlociu sau inelar. FS10C este destinat pentru verificari de urgenta sau monitorizare de ingrijire in cadrul Serviciului de asistenta medicala la domiciliu sau la unitatea medicala.
- Număr anunț
- DA27341090
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825 RON
- Valoare atribuită
- 825 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.