Atribuită Cumpărare directă

Set suporti perdea cu fixare pe perete

Număr anunț
DA27480881
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
INSTALLTECH SOLUTIONS S.R.L. (CUI 14701751)
Cod CPV
39515200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.090 RON
Valoare atribuită
3.090 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.090 RON

din 3.090 RON estimat