Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi de laborator conform oferta 1496: COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 1065410025 Nitroprusid de sodiu dihidrat, [pentaciano-nitrosil-ferat(II) de disodiu dihidrat] - reactiv calitate garantata pentru analiza; ACS,Reag. Ph Eur. CAS 13755-38-9. Chemical Formula: Na₂[Fe(CN)₅NO]*2H₂O. Hill Formula: C₅FeN₆Na₂*2H₂O. Assay (argentometric) 99.0 - 102.0%. Producator Merck Millipore 25 g 1 224.64 224.64 1048730250 Fosfat diacid de potasiu, pentru analiza, EMSURE® ISO. CAS 7778-77-0. Chemical Formula: KH₂PO₄. Hill Formula: H₂KO₄P. Assay (alkalimetric, calculated on dried substance) 99.5 - 100.5 %. Assay (alkalimetric; dried substance) ≥ 99.5 %. Producator Merck Millipore 250 g 1 98.70 98.70 1117990100 Sulfanil-amida, Reag. Ph Eur. CAS 63-74-1. Molar Mass: 172.2 g/mol. Hill Formula: C₆H₈N₂O₂S. Assay (bromometric, calc. on dried substance) ≥ 99. Producator Merck Millipore 100 g 1 703.04 703.04 1066011000 Salicilat de sodiu, pentru analiza EMSURE®. CAS 54-21-7. Chemical Formula: HOC₆H₄COONa. Hill Formula: C₇H₅NaO₃. Assay (perchloric acid titration, calculated on dried substance) ≥ 99.5 %. Producator Merck Millipore 1 kg 1 477.36 477.36 1197860100 Solutie standard de cupru, Cu(NO₃)₂ in HNO₃ 0.5 mol/l, trasabila NIST; 1000 mg/l Cu Certipur®. Producator Merck Millipore 100 ml 1 103.79 103.79 1198060100 Solutie standard de zinc, Zn(NO₃)₂ in HNO₃ 0.5 mol/l, trasabila NIST; 1000 mg/l Zn Certipur®. Producator Merck Millipore 100 ml 1 105.04 10
- Număr anunț
- DA27370670
- Autoritate contractantă
- DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.167 RON
- Valoare atribuită
- 9.167 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.