Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE TEHNICA VERIFICARE FUNCTIONARE LUMINI REPARARE MANER USA DREAPTA VERIFICARE SI REMEDIERE FRANA DE MANA CONSTATARE MECANICA GENERALA

Număr anunț
DA27407855
Autoritate contractantă
LICEUL COBADIN (CUI 4304614)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE AUTO DEVELOPMENT SRL (CUI 25999662)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.389 RON
Valoare atribuită
6.389 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.389 RON

din 6.389 RON estimat