Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE:HARTIE XEROX TRANZIT -105TOP;SEPARATOR A-Z INDEX A4-2BUC;INDEX 5CULORI 45*12MM-3BUC;INDEX HARTIE 50*20MM STICK-5BUC;ELASTIC PT BANI-2BUC;CONDICA PREZENTA A4 CARTONAT -4BUC;FOLII PROTECTIE A4-200BUC;DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI-50BUC;MINA PIX TIP PARKER METAL-20BUC;MAPA PLASTIC CU BUTON OFFICE -10BUC;BATERIE DURACEL R6-10BUC;EVIDENTIATORSCHNEIDER JOB-23BUC;PLIC C6 SILICONIC-50BUC;PLIC C5 SILICONIC-50BUC;PLIC B4 BURDUF 30MM-20BUC;BANDA ADEZIVA 18*33-1BUC;BANDA ADEZIVA 48*66 BEDAX-1BUC;CREION MECANIC ROTRING 0.5/0.7/1.00-13BUC;MINA CREION MECANIC ROTRING 0.5/0.7/1.00-6BUC;PIX SENATOR SERIA 1000-50BUC;CAPSATOR DELUX C-12-7BUC;PERFORATOR DELUX H-30-7BUC;PERFORATOR DELUX H-40-1BUC;FOARFECA HERLITZ 17CM-2BUC;CLIPS METALIC 51MM-84BUC;PIX JETSTREAM UNI SXN-14BUC;SEPARATOARE COLOR 10.5*24CM COLOR-1SET
- Număr anunț
- DA27461485
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.463 RON
- Valoare atribuită
- 2.463 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.